O Nas

Właściciel firmy Petra Natura.

Jerzy Piętek

Pasja wpływa na wyobraźnię i tworzy wizję w naszym umyśle, a ta z kolei popycha nas do skutecznego działania oznaczającego sukces! Robimy to co lubimy, w czym jesteśmy dobrzy, wykonujemy prace z przyjemnością w myśl maksymy:
Rób to co kochasz, w czym jesteś dobry, co przychodzi Ci naturalne i za co inni ludzie chcą Ci płacić.
Z pasji do kamienia i jego piękna zrodziła się nasza firma.
Zajmujemy  się: renowacją i szlifowaniem zniszczonych posadzek marmurowych, trawertynowych, betonowych (lastryko, beton przemysłowy). Wykonujemy polerowanie, krystalizację, mineralizację i impregnację posadzek kamiennych. Odtwarzamy dawny wygląd posadzek  i schodów . Zajmujemy się olejowaniem podłóg drewnianych a w końcowym etapie sprzątaniem pobudowlanym . Nasze doświadczenie w pełni gwarantuje bezpieczeństwo i profesjonalizm naszych usług. Służymy radą  w sposobie pielęgnacji i utrzymania powierzchni kamiennych i drewnianych. Nasz cel to piękny końcowy efekt twojej podłogi , to twoje zadowolenie i duma z posiadania  lśniącej posadzki.
Stosujemy nowoczesną technologię renowacji i pielęgnacji kamienia naturalnego uzyskując doskonałe efekty końcowe.  Na bieżąco śledzimy nowinki techniczne  biorąc udział w szkoleniach branżowych stale współpracując z producentami chemii i  maszyn szlifujących. Świadczymy  późniejszy serwis pielęgnacyjny  po wykonaniu  naszych usług renowacji i szlifowania.
Odnawiamy posadzki w obiektach sakralnych, hotelach, obiektach przemysłowych i publicznych, w spółdzielczych lub wspólnotowych  klatkach schodowych, w domach i mieszkaniach prywatnych.
Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy atrakcyjne ceny  oraz miłą i fachową obsługę.
Zapraszamy również Państwa na naszą stronę na Facebooku gdzie można  zapoznać  się z technikami szlifowania , poznać nowe trendy w kamieniarstwie i nowinki techniczne.
Zapraszamy Państwa do  skorzystania z naszych usług.

Projektów
m² Wyszlifowanych podłóg
+
Satysfakcji
%

Odwiedź Nas

Czarny Las 57, 05-530 Góra Kalwaria

Kartaginy 1/322,
02-762 Warszawa